Dainų knygelės

Knygelių ieškokite visuose Lietuvos knygynuose arba leidyklose „Kronta“ (1, 2, 3 knygelės) ir „Didakta“ (4 ir 5 knygelės su CD).

 Esu parašiusi jau virš 200 dainų. Rašau jas ir toliau savo dainininkams ). Iš jų 84 yra išleistos  penkiose  dainų knygelėse.

 

„Dainuokime su Do Re Mi Fa“, leidykla „Didakta“, 2010 m.

 

„Do re mi fa 3“, leidykla „Kronta“, 2008 m.

Spalvingos knygelių iliustracijos sužadina vaikų fantaziją, nuotaikingi piešinėliai atveria jiems duris į paslaptingą muzikos pasaulį. Pridedamos dvi kompaktinės plokštelės. Vienoje dainos su balso įrašu, o kitoje – karaokės versija (fonograma be balso). 20 dainų skirtos įvairaus amžiaus vaikams ir jaunimui: tiek darželinukams, tiek abiturientams. Įdainavo Vilniaus Broniaus Jonušo muzikos mokyklos popgrupės „Do Re Mi Fa“ vaikai.

 

„Do re mi fa 2“, leidykla „Kronta“, 2006 m.

Knygelė skirta darželinio ir mokyklinio amžiaus vaikams. Prie knygelės, kurioje 20 dainų, pridedamos dvi kompaktinės plokštelės: viena su įrašytomis (įdainuotomis) dainelėmis, kita – tų pačių dainų karaokės versijos. CD įdainavo Vilniaus Broniaus Jonušo muzikos mokyklos mano vadovaujamos popgrupės „Do Re Mi Fa“ vaikai.

1) „Do re mi fa“, leidykla „Kronta“, 2002 m.

Ši knygelė skirta įvairaus amžiaus vaikams. Čia rasite 20 dainelių – natas su akordais. Rasite dainelių įvairiausiomis temomis ir darželinukams, ir moksleiviams. Su knygele yra garso kasetė, kurioje pop stiliumi skamba visų dainų aranžuotės (akompanimentas).