Komentarai

Ačiū Jums, mokytoja Asta Drevinskienė už kantrybę, rūpestį, meilę savo darbui. Ačiū už didelę širdį, kurioje telpa visi mokiniai. Mokytoja, Jūs verta pačių gražiausių žodžių. AČIŪ.  Natalija - Valeri mama.

Labai patinka studijoje, tik kartais, kai suklystu, jaučiuosi nejaukiai. Kadangi aš pati noriu tapti dainininke, manau, kad čia puiki vieta išmokti ♥Čia labai gera mokytoja. Mes ir žaidžiam ir mokomės dainuoti. Manau, čia puiki vieta. Vilmantė.

Patinka dainuoti ir šokti, todėl lankau šią studiją. Linksma dainuoti. Kai būna liūdna, aš padainuoju ir pasidaro linksma. Labai patinka koncertuoti. :) Urtė M.

 Man labai patinka visos pamokos dainavimo studijoje. Mokytoja nuostabi ♥ :)  Urtė B.

 Man patinka dainuoti, žaisti žaidimus, dalyvauti koncertuose. Patinka bendrauti su vaikais. Man labai patinka mokytoja. Gera kartu ♥♥♥. Gabrielė.

 Man čia labai patinka, labai gera mokytoja, labai draugiška. Mes čia žaidžiame atmintį,ritmą, dėmesį lavinančius žaidimus. Man labai patinka važiuoti į įvairius konkursus. Studijoje "DO RE MI FA VAIKAI" SMAGU. Mes įdainuojam savo dainas ir leidžiame kompaktus. Labai gražios dainos. Rašau atvirai :). Gytė.

Jau prabėgo mano 10 įsimintinų metų popgrupėje DO RE MI FA. Labai didžiuojuosi įgyta scenine patirtimi, vokalo gabumais, savarankiškumu ir pamatytomis nerealaus grožio šalimis. DO RE MI FA tai tarsi šeima, kuri išmoko visų būtiniausių dalykų, reikalingų vaikams ir jaunimui. Tik čia susiradau gerų ir ištikimų draugų, pradėjau labiau pasitikėti savimi, atradau meilę muzikai. Už viską turėčiau padėkoti mūsų vokalo pedagogei, ekspertei  Astai Drevinskienei. Jos įdėtas sunkus darbas ir atsidavimas muzikai pakeitė mano gyvenimą.

Ingrida Tracevskytė

 

Do Re Mi Fa vadovę Astą Drevinskienę galima apibūdinti tik geriausiais žodžiais: pirmiausiai tai nuostabus žmogus; savo srities profesionalė kelianti aukščiausius tikslus ir reikalavimus ne tik sau, bet ir savo mokiniams. Energinga įvairių festivalių organizatorė. Ambicinga, reikli vadovė, be galo mylinti savo auklėtinius. Mes, kaip tėvai, norime pasidžiaugti, kad vienų metų bėgyje mūsų mažoji daininikė su “Spindulėlių” grupe ne tik sudalyvavo keliuose muzikiniuose festivaliuose, įrašė dainų kompaktą, bet ir nusifilmavo LRT projekte. Ir mes, ir mūsų Urtytė esame be galo laimingi, kad patekome į vadovės Astos rankas ir globą! Linkime didžiausios kūrybinės sėkmės ateityje! Mama Estera

 

Grupė "Do Re Mi Fa" - antrasis mano gyvenimas. Joje praleidžiu daug laiko ne tik dainuodama, bet ir bendraudama su grupės nariais ir su mylima vadove Asta.  Kartu dainuodami ir koncertuodami Lietuvoje bei užsienyje susidraugavome ir tapome kaip šeima. Visada stengiamės nenuvilti vadovės, gerai dainuoti, ir mums pasiseka - visada laimime prizines vietas net tarptautiniuose konkursuose!  Ačiū, kad esate, vadove Asta Drevinskiene ir visi mano grupės draugai!:). Leta

Do Re Mi Fa + pradėjome lankyti vos prieš metus. Bet dėka šaunaus kolektyvo ir pačios puikiausios vadovės Astos Drevinskienės mūsų aštuonmetė Luka ne tik pastebimai patobulino savo dainavimo, judesio ir bendravimo su kitais vaikais įgūdžius, bet ir labai noriai lanko visas kitas muzikos mokyklos pamokas. Juk tam, kad dainuoti Do Re Mi Fa + grupėje būtina puikiai mokėti solfedį, išmanyti muzikos istoriją, o dainuoti dainas pačiai sau akomponuojant fortepianu - tikras smagumėlis. Labai džiaugiamės, kad dukros laisvalaikis toks turiningas ir naudingas, o ir mūsų visa šeima puikiai leidžia laiką stebėdama Lukos pasirodymus įvairiuose festivaliuose, koncertuose ir net televizijos ekrane.

Lukos mama Marina

Pati geriausia pirmoji dainavimo mokytoja! Viltė visada noriai eina į užsiėmimus ir labai pamilo mokytoją Astą Drevinskienę. Dėkui Jums už muzikos pamokas, tobulėjimą, visa tai leido išsipildyti Viltės didžiausiai svajonei išeiti į sceną vienai ir atlikti solinę dainą! Ačiū! Viltės mama Gintarė

" Do Re Mi Fa " grupė ir jos vadovė Asta Drevinskienė - puikiausias pasirinkimas mūsų dukros Letos gyvenime. Ji išmoko ne tik puikiai dainuoti, sceninės laikysenos bei kultūros, bet ir pamatė pasaulį. Kiekvienais metais vadovės organizuojamos kelionės plečia vaikų akiratį ir, svarbiausia, veda į pergales. Dėkojame vadovei už sunkų darbą ir kantrybę ir linkime naujų gražių pergalių, kelionių ir kūrybinės sėkmės! 

Daiva ir Armandas Andriušaičiai

Musu dukryte Greta isiliejo i DO RE MI FA grupes gretas pries keleta metu. Prie kolektyvo pritapo ir susigyveno gana greitai. Patiko repeticijos, vadoves pastabos. O po repeticiju sekdavo konkursai, festivaliai, pasirodymai. Pasirodymai nuostabus, choreografija fantastiska. Labai dziaugiuosi pasiekimais ir vadoves begaliniu atsidavimu savo darbui, kurybai, meilei vaikams. Labai dziaugiuosi, kad dukrai patinka dainuot, patinka scena. Ji tuomet tarsi atgyja. Visi pasirodymai yra iamzinti, tad juos galima pasiziureti kada tik pageidauji. Aciu vadove Asta, kad Jus esate, kad gyvuoja pati sauniausia vokalo grupe DO RE MI FA! Dileta

Dainuoti popgrupėje DO RE MI FA pradėjau prieš dešimt metų. Ir galiu drąsiai sakyti, jog šie dešimt metų buvo patys šauniausi, praleisti su nuostabiais žmonėmis, o priešakyje - su profesionalia ir vaikus mylinčia vadove Asta Drevinskiene. Išmokau balso valdymo paslapčių, įgijau sceninės patirties bei savarankiškumo, o smagiausia būdavo, kai vasarą visi kartu leisdavomės į tarptautinius konkursus Bulgarijoje, Ukrainoje, Ispanijoje, Italijoje, Prancūzijoje, Graikijoje. Neįsivaizduoju, kas būtų buvę, jei mano geriausia draugė prieš dešimt metų nebūtų pasiūliusi prisijungti prie popgrupės DO RE MI FA. Užaugau kartu su DO RE MI FA ir laiką, praleistą grupėje, visuomet prisiminsiu su šypsena, nes čia visuomet jaučiausi laiminga. Karolina Jadzevičiūtė

 Lankau estradinio dainavimo studiją „DO RE MI FA VAIKAI“   3 metus. Dainuoti, koncertuoti  man labai patinka. Kartu su grupe aš aplankiau tokias puikias šalis, kaip Italija, Graikija.Graikija mus pasitiko puikiu oru, šilta jūra. Graikijoje teko ne tik dalyvauti Tarptautiniame konkurse, bet ir pakeliauti. Ypač patiko vienas seniausių seniausių pasaulio miestų – Atėnai.  Tai yra muziejus po atvirum dangumi. Teko pabūvoti  ir prie Korinto kanalo. Kanalas jungia Jonijos jūrą ir Egėjo jūrą. Kanalą supančios uolos siekia 17 m aukštį. Taip pat aplankėme vieną  garsiausių Graikijoje – Šv.Potapijaus vienuolyną. Tai veikiantis moterų vienuolynas, esantis 700 m aukštyje. Labai noriai dalyvauju Tarptautinuose konkursuose kitose šalyse, nes pamatau  atlikėjų iš daugybės šalių pasirodymus ir tai motyvuoja mane pasitemti, dar labiau stengtis ir mokytis dainuoti. Gabija

 

Labai puiki mokytoja:), susitaria net su labiausiai išlepintas ir išdykusiais vaikais :). Mano dukra labai noriai eina į Astos Drevinskienės studiją ir stengiasi dainuoti. Po dviejų mėnesių jau matyti geri rezultatai :)))

Mama Dovilė Senulienė

 Grupe nuostabi kaip ir joje esantys zmones, draugiski ir viena seima. Dziaugiuosi kad galiu dainuoti joje ir buti jos dalimi, aciu labai.

Greta

"DO RE MI FA VAIKUOSE" man patinka, todėl čia lankau. Čia yra gerai išlavinamas balsas, patinka dainuoti su mikrofonais.

Adrija

Mums patinka dainuoti studijoje "DO RE MI FA VAIKAI", nes gera mokytoja Asta Drevinskienė.

Teodora ir Modesta

Man labai patinka, kad mikrofonai sustatyti paeiliui ir studija nudažyta geltona spalva. Mokytoja labai gera.

Miglė

Aš dainuoju grupėje ir solo. Čia turiu labai daug draugių, čia galima dainuoti su mikrofonais. Myliu šitą nuostabią grupę!!!

Ugnė

Man patinka dainuoti "DO RE MI FA VAIKAI" , nes labai linksma :)

Gabija

Patinka būti čia, nes gražios dainos, žaidžiame visokius žaidimus, geros draugės.

Evita

Labai patinka dainuoti ir žaisti šioje studijoje. Dar patinka vadovė, labai gražios dainos.

Meda

Mano vardas Kamilė. Man labai patinka estradinio dainavimo studija"DO RE MI FA", kurią aš lankau. Gera vadovė Asta Drevinskienė ir mes dainuojam labai gražias dainas.

Čia gražios dainos ir gera dainuoti.

Emilija

Aš čia turiu daug draugių, dainuojame naujas, gražias dainas.

Karina

Man labai patinka dainuoti studijoje "DO RE MI FA", nes čia galima dainuoti su mikrofonais, labai gera vadovė Asta Drevinskienė, šaunios mergaitės.

Skaistė

Man labai patinka studija "DO RE MI FA", nes gera mokytoja Asta Drevinskienė ir labai faini vaikai.

Goda

Man patinka dainuoti "DO RE MI FA VAIKUOSE", nes čia labai linksma.

Augustė

Vadovė Asta Drevinskienė, subūrusi vaikus dainavimui, yra ne tik kvalifikuota pedagogė, sugebanti perteikti  sukauptas savo žinias, praktiškai paruošti vaikus scenai ir konkursams, bet ir puiki asmenybė, sukurianti komfortišką mikroklimatą užsiėmimų metu, kas yra labai svarbu vaikams  tobulėti ir atsiskleisti.

Mama Nijolė Batiukienė

Šioje studijoje mes dainuojame su mikrofonais. Man čia patinka, nes labai gera vadovė Asta Drevinskienė. Patinka dainuoti dainas "Sniegena mano", "Vėjas", "Medžių lenktynės". Mergaitės, kurios dainuoja grupėje "DO RE MI FA VAIKAI", labai geros.

Mantė Budrytė

 Man patinka dainuoti studijoje "DO RE MI FA VAIKAI", nes čia yra labai gera mokytoja Asta Drevinskienė. Ji tikrai išmoko dainuoti, taisyklingai kvėpuoti. Čia labai smagu, nes mes dainuojame, šokame, išmokstame naujų dainų, dainuojame su mikrofonais.

Gintaras Pauža

Dainavimo studijoje "DO RE MI FA VAIKAI" man patinka, nes mokytoja Asta Drevinskienė pasako kokie tikslumai, kokie netikslumai. Vadovė labai patinka, nes labai linksma, gera, patarianti. Dar čia patinka, nes su mikrofonais dainuojame. Prieš tai dainavau kitame popchore mokykloje, tai ta mokytoja atkreipdavo dėmesį ir dirbdavo tik su 4 mergaitėmis.

Melita

Studijoje "DO RE MI FA VAIKAI" aš sužinojau kaip teisingai kvėpuoti. Man labai patinka vadovė Asta Drevinskienė.

Kamilė B.

Dainavimo studijoje "DO RE MI FA VAIKAI"  man patinka vadovė Asta Drevinskienė, labai patinka dainuoti su mikrofonais. Čia galima dainuoti solo arba grupėje. Man patinka dainuoti su aranžuotėmis. Liuks !!! Anksčiau lankiau kitą chorą, kurio atsikračiau. Labai apsidžiaugiau atėjusi į šią popgrupę. Iš pradžių galvojau, kad ir čia bus nesąmonė, bet taip nebuvo. LOVE FROOM TEACHER ASTA :)

Ugnė J.

Man dainavimo studijoje "DO RE MI FA VAIKAI" patinka todėl, kad čia gera vadovė Asta Drevinskienė. Man patinka dainuoti su mikrofonais, daug ko išmokti. Dainuojame daug įdomių dainų. Visiems, kurie nori dainuoti, čia labai patiks ir visi suras daug įdomių draugų.

Liepa

Labai linksma studija, daug gerų, linksmų vaikų, tobula mokytoja Asta Drevinskienė. Pati lankiau chorą mokykloje, tai galiu patvirtinti, kad čia tikrai geriau išmoko dainuoti.

Miglė 

 Visos draugės ir popgrupės vadovė Asta Drevinskienė man kaip šeima. Visur keliaujame, laimime, džiaugiamės gyvenimu. Muzikos nekeisčiau į nieką.

Ingrida Suboč

Laba diena. Vakar visi klausėmės įkeltos į internetą Letos atliekamos dainos apie drugelį. Kaip Jums taip pavyksta išmokinti? Nuostabu, ačiū :)

Letos mama

Spalio mėnesį aš pradėjau lankyti dainavimo pamokas Estradinio dainavimo studijoje "DO RE MI FA VAIKAI" Pašilaičiuose. Man čia labai patinka: jauki studija, draugiški vaikai, malonu bendrauti. Labai gera vadovė. Dar man patinka dainos, kurias mes dainuojame, mikrofonai. Siūlyčiau čia ateiti dainuoti ir kitiems vaikams. Čia tiesiog malonu!!!

Gabrielė

Vadovę Astą Drevinskienę  man rekomendavo buvusi muzikos mokytoja. Man čia labai patinka. Išmokau taisyklingo kvėpavimo, kaip dainuoti aukštas natas. Be to, mes per pamokėles dainuojame su mikrofonais. Studijoje labai jauku, šilta, prikabinta nuotraukų, diplomų, sudėti daugybės metų apdovanojimai, laimėtos konkursuose taurės, kiti prizai.  Be to, man labai patinka dainos, kurias parenka vadovė.

Viltė

Aš neseniai pradėjau lankyti dainavimo pamokas pas vadovę Astą Drevinskienę. Ji labai gera. Aš labai noriu dainuoti. Man šioje studijoje labai patinka. Čia galiu dainuoti ir su mikrofonais. Rekomenduočiau šioje studijoje dainuoti visiems, nes čia labai smagu!!!

Adrija

Popgrupė "DO RE MI FA" yra tiesiog nuostabi. Mūsų vadovė Asta Drevinskienė  yra puikus žmogus. Ji labai miela, rūpestinga ir nuoširdi. Visada žinai, kad jei kas negerai, gali kreiptis į Ją. Važiuojame į daug konkursų bei festivalių. Užimame laureatines vietas. Dalyvaujame ne tik renginiuose Lietuvoje, bet ir užsienyje. Šios grupės veikloje dalyvauju šeštus metus ir nebuvo nei vieno karto, kad nenorėčiau eiti į pamoką. Mūsų grupė tiesiog TOBULA:)

Nikolė

Šioje nuostabioje popgrupėje aš turiu puikių draugų. Joje išmokau taisyklingai  dainuoti. Mes mokomės daug daug dainų. Su šia grupe mes dažnai  keliaujame: buvome Švedijoje, Latvijoje ir dar daug kur. Nuostabi mokytoja Asta Drevinskienė  įkvėpė mus pamilti dainavimą. Nuo tada mes labai gerai  dainuojame ir  laimime prizines vietas. Popgrupėje "DO RE MI FA" aš ir mano draugai jaučiamės  puikiai.

Germantė

Man čia dainuoti patinka todėl, kad mes daug keliaujame. Koncertavome Kaune, Utenoje, Klaipėdoje, Švedijoje, Latvijoje... Grupėje dainuoju antrus metus. Daugelyje konkursų mes laimime Grand prix, pirmas, antras vietas.

Alma

Čia labai linksma ir smagu, visi vaikai draugiški, labai gera mokytoja. Labai daug gerų įspūdžių iš kelionių. Beveik visada konkursuose tampame laureatais:)

Paulius

Popgrupę "DO RE MI FA" lankau jau septintus metus. Aš nerandu žodžių aprašyti kaip čia linksma ir gera. Mes dainuojame, laviname savo balsą, įrašinėjame dainas studijoje, dirbame su profesionaliu choreografu, dalyvaujame įvairiuose Tarptautiniuose festivaliuose ir konkursuose, dažnai laimime. Per tą laiką aš susiradau tiek daug draugų, kad tikrai nesuskaičiuosi. Aš net neįsivaizduoju ką veikčiau, jei nelankyčiau šios grupės. O ką darysiu, kai baigsiu muzikos mokyklą, pasimokius 7 metus estradinio dainavimo popgrupėje "DO RE MI FA" ir solo? Ne, net negalvokit, aš iš šios grupės neišeisiu. Galėčiau valandomis rašyti apie "DO RE MI FA", net nepritrūktų žodžių.  O mūsų mokytoja... Mokytoja - ekspertė. Ji labai gerai. Matosi, kad labai mėgsta savo darbą ir labai myli mus visus. Savo darbe ji profesionalė, galiu tai drąsiai pasakyti. Vadovė mus supranta iš pusės žodžio, labai stengiasi dėl mūsų. Mes labai mylim savo vadovę, o vadovė myli mus. Už visus savo laimėjimus konkursuose ir nuopelnus esu dėkinga tik Jai!  Elena

Mano nuomonė apie šią grupę yra labai gera. Popgrupę lankau ketvirtus metus. Dainuodama popgrupėje "DO RE MI FA", susiradau daug gerų draugų. Jie visi tokie faini, mieli ir draugiški. Visos kelionės su šia grupe buvo nuostabios, pilnos nuotykių. Mūsų dainavimo mokytoja A. Drevinskienė yra labai šauni, miela, draugiška visiems vaikams. Manyčiau, kad kiekvienas vaikas, atėjęs dainuoti į šią grupę, būtų laimingas, nes susirastų gerų draugų, patirtų daug nuotykių. Visus kviečiame į labai gerą grupę, kurioje išmoksite puikiai dainuoti. Labai laukiame jūsų mūsų grupėje "DO RE MI FA".

Miglė

Popgrupę "DO RE MI FA" pradėjau lankyti visai neseniai. Man čia labai patinka -  draugiška aplinka. Gera mokytoja mane daug ko išmokė. Nuo pirmųjų pamokų pajutau, kad ėmaiu geriau dainuoti. Labai laukiu pirmųjų koncertų su šia grupe!

Rūta

Popgrupėje "DO RE MI FA" dainuoju jau šeštus metus ir esu be galo laiminga. Esame aplankę daugybę tiek Lietuvos, tiek užsienio miestų. Dalyvaudami kiekviename konkurse ar festivalyje, įgyjame vis daugiau patirties, susirandame naujų draugų. Ypač smagu mokytis, turint gerą mokytoją. Būtent tokia ir yra mūsų vadovė Asta Drevinskienė. Pamokose mokomės ne tik daugiabalsio dainavimo, bet ir artikuliacijos, taisyklingo kvėpavimo. Džiugu, kad kasmet sulaukiame naujų narių, kurie labai greitai įsilieja į mūsų būrį ir tampa geriausiais draugais. Mūsų grupėje vyrauja labai šilta ir draugiška atmosfera, tad kiekvienas laukiamas ir kviečiamas ateiti dainuoti pas mus!

Karolina

Popgrupę "DO RE MI FA" lankau jau šeštus metus ir tikrai nesigailiu. Mes ne tik repetuojame, bet ir dalyvaujame įvairiuose festivaliuose ir konkursuose. Mane labiausiai žavi kelionės po nematytas šalis. Gali ne tik dainuoti, bet ir pasižvalgytipo kitų šalių grožį. Visa tai dovanoja mums nuostabi mokytoja Asta Drevinskienė. Labai noriu Jai už tai padėkoti.

Ingrida T.

Popgrupę "DO RE MI FA" pradėjau lankyti būdama 9 metų. Kol neturėjau čia draugų, jaučiausi nejaukiai, bet po truputį pripratau, susiradau draugų bei apsipratau scenoje. Man patinka dainuoti šioje grupėje. Mokytoja ne griežta, bet gerai išmoko dainuoti, taisyklingai kvėpuoti. Visi vaikai popgrupėje labai draugiški, o dainuojamos dainos labai gražios. Su grupe esame dalyvavę daugelyje koncertų, konkursų ir festivalių. Esame laimėję daug apdovanojimų. Labai laukiu naujų kelionių ir koncertų su popgrupe "DO RE MI FA".

Laura

Sveiki, aš esu Arnas. Popgrupę "DO RE MI FA" lankau ketvirtus metus. Man patinka pamokos, patinka dainuoti. Visa popgrupė yra šauni, o vadovė Asta Drevinskienė - šauniausia iš visų! Kiekvieną kartą, kai ateinaime į pamoką, išmokstame kažką naujo. Mes koncertuojame Lietuvoje ir užsienyje. Iškovojome  daug laimėjimų, taurių.

Arnas

labai  faina  grupė,  vadovė  gera  matos. Ir mano  sesė lanko karolina.z  Sako,  patinka  labai  lankyti,  vadovė   gera,   labai   faina, grupė   liuks

Jarek Zinkevič

labai faina  grupe,  as  lankau  kelis  menesus  ir  man  labai  patinka, vadove  labai   gera,  miela,  grazi, mes dainuojam  grazias  dainas.  Musu
11   vaiku   ir  visi  geri,  mieli   ir  man  patinka lankyti dainavima:)

Karolina