Naujienos

Tokios intensyvios, darbingos, emociškai nuostabios ir pakilios savaitės dar neturėjome. Labai džiugu, kad tarptautiniuose konkursuose dalyvavę kolektyvai "DO RE MI FA", "VĖJAVAIKĖS", "DO RE MI FA+" komisijų buvo įvertinti aukščiausiais balais, laureatų vietomis. Balandžio 7 d mus pasiekė džiugi žinia, kad popgrupei "DO RE MI FA" buvo suteikta teisė filmuotis LRT tarp geriausiai pasirodžiusių ir aukščiausiais komisijos balais įvertintų "Muzikos talentų lygos" konkurse dalyvavusių kolektyvų. Apie transliacijos laiką per LRT informuosime vėliau.

Balandžio 6 dieną Kauno Žalgirio arenos amfiteatre vyko tarptautinis konkursas „Pavasario fiesta“. Popgrupės „DO RE MI FA“ ir "VĖJAVAIKĖS" antrą dieną iš eilės dalyvavo skirtinguose konkursuose. Tai pareikalavo tiek iš merginų, tiek iš vadovės mokytojos ekspertės Astos Drevinskienės labai daug susikaupimo, jėgų ir energijos. Džiugu, kad ir šiame tarptautiniame konkurse „DO RE MI FA“ merginos komisijos buvo 1 laureatų vieta, "VĖJAVAIKĖS" - 3 laureatų vieta. Konkurse teko pakovoti su labai pajėgiais, stipriais kolektyvais iš Lietuvos ir užsienio. Solistė Mantė Budrytė komisijos buvo įvertinta 1 laipsnio diplomu. Jos amžiaus kategorijoje dalyvavo 12 labai gerai dainuojančių vaikų. Kai kurie iš jų - TV projektų (tokių, kaip Laietuvos vaikų balsas) dalyviai.
Konkurse taip pat dalyvavo ir popgrupė „DO RE MI FA+“. Tai buvo pirmas konkursas, kuriame pasirodė mergytės. Prieš tai žiūrovus džiugindavo tik festivaliuose.
„Labai džiaugiuosi savo mažosomis dainininkėmis, kurioms debiutas pirmame konkurse buvo toks sėkmingas. Komisijos jos buvo įvertintos 3 laureatų vieta, nors konkurencija buvo didžiulė - dalyvavo 17 kolektyvų jų amžiaus grupėje. Grįžome laimingos ir pilnos nuostabių emocijų. Tiek daug talentingų kolektyvų ir solistų iš Lietuvos ir užsienio vienoje vietoje. Ačiū mano pačioms nuostabiausioms, talentingiausioms mergytėms ir merginoms už ištvermę, tarpusavio supratimą, vienos kitų palaikymą“ - sako mokytoja ekspertė Asta Drevinskienė.

Baigėsi savaitę trukęs, didelį populiarumą išlaikantis tarptautinis vokalistų konkursas“Muzikos talentų lyga“. Jame dalyvavo virš 1000 dainininkų iš 13 pasaulio šalių. Šiemet konkursui – penkeri. Buvo sukurta kelias dienas trukusi muzikos šventė. Konkurse skambėjo populiarioji muzika, rokas, džiazas, miuziklas, folk ir kitų žanrų muzika. Į atskirą nominaciją išskirtos lietuviškos dainos. Taip nutarta skatinti jaunuosius atlikėjus rinktis ne tik užsienietišką, bet ir lietuvišką repertuarą. Konkurso dalyvius vertino gausi tarptautinė komisija, susidedanti iš vokalo pedagogų, muzikos prodiuserių, žymių dainininkų, aktorių. Moderni scenografja, profesionalus įgarsinimas, pagarba ir asmeninis organizatorių dėmesys kiekvienam vadovui bei dalyviui labai patiko šiame konkurse dalyvavusioms popgrupėms „DO RE MI FA“, "VĖJAVAIKĖS" bei „DO RE MI FA“ tercetui . Šaunu, kad organizuojami tokie konkursai, kuriuose nesijaučia konkurencijos, nors dalyvių gausa išties stebina. "DO RE MI FA" - 1 laureatų vieta, "VĖJAVAIKĖS" - 2laureatų vieta, "DO RE MI FA tercetas" - 2 laureatų vieta :).

Kovo 9 dieną Kaune, Tautos namuose vyko vaikų ir jaunimo populiariosios muzikos festivalis "7 natos". Iš 57 solistų ir ansamblių pasirodymų (1 dalyje) buvo išrinkti tik keli geriausi, profesionaliausi, kurie buvo įvertinti DO, RE, MI, FA, SOL, LA, SI, DO nominacijomis ir apdovanoti krištoliniais paukščiukais. Tarp daugelio dalyvių iš įvairių Lietuvos miestų jame dalyvavo popgrupės "DO RE MI FA+" jaunosios dainininkės, taip pat solistės Mantė Budrytė ir Greta Balčiūnaitė, estradinio dainavimo studijos "DO RE MI FA VAIKAI" Spindulėlių, Raganaičių ir Panelyčių grupės. Parsivežėme net tris nominacijas. FA (fantastiškiausio ansamblio) iškovojo popgrupė "DO RE MI FA+", SI (stilingiausio pasirodymo) Panelyčių grupė, RE (romantiškumo) solistė Mantė Budrytė. Labai džiaugiamės tokiais jaunųjų dainininkių pasiekimais.

Kovo 2 dieną muzikiniame teatre "Legendos klubas" vyko III Tarptautinis vokalinės muzikos konkursas "SPACE". Jame dalyvavo keli šimtai vaikų ir jaunimo iš Lietuvos, Latvijos ir Estijos. Dalyviai turėjo galimybę parodyti savo gabumus, tobulinti sceninę, koncertinę patirtį ir gauti kompentetingos komisijos įvertinimą. Komisijos nariai - žymūs dainininkai ir pedagogai. Konkurse dalyvavo "Spindulėlių" duetas, "Panelyčių" grupė bei popgrupė "DO RE MI FA". Vadovė - mokytoja ekspertė Asta Drevinskienė labai džiaugėsi, kad varžytis teko su ypatingai stipriais kolektyvais. Mūsų visi trys kolektyvai komisijos buvo pasebėti ir įvertinti.
2 laureatų vieta ir nominacija už autorinės originalios Astos Drevinskienės ir Danutės Ruseckajos dainos 'Snaigės" atlikimą apdovanotas "Spindulėlių" duetas. 3 laureatų vietą iškovojo grupė "Panelytės". 3 laureatų vieta, nominacija už ansambliškumą, kuri buvo skirta tik vieninteliam kolektyvui, o taip pat konkurso statulėle už originalios autorinės Astos Drevinskienės dainos "Jaunystės miestas" atlikimą apdovanota popgrupė "DO RE MI FA".

Vasario 9 dieną popgrupės „DO RE MI FA“, „DO RE MI FA+“,„DO RE MI FA Tercetas“, taip pat estradinio dainavimo studijos „DO RE MI FA VAIKAI“ Spindulėlių, Panelyčių, Vėjavaikių grupės ir solistė Mantė Budrytė dalyvavo Kaune, Žalgirio arenoje vykusiame XIII populiariosios dainos festivalyje „Baltumo šventė“. Festivalis buvo filmuojamas ir tiesiogiai transliuojamas. Visos trys grupės už puikų pasirodymą buvo apdovanotos taurėmis. Nors ir labai pavargę ir vėlai grįžome namo, bet pilni gerų emocijų ir įspūdžių. Sulaukėme daug gerų atsiliepimų ir komplimentų, kurie motyvuoja dar labiau tobulėti ir džiuginti žiūrovus.

Kviečiame šv. Kalėdų laukti su nuotaikinga muzika! Gruodžio 24 dieną, 11:45 per LRT plius kanalą bus rodomas festivalio „Rasos lašeliai“ pirmos dalies vaizdo įrašas. Televizorių ekranuose galėsime išvysti ir Vilniaus Broniaus Jonušo muzikos mokyklos popgrupę "DO RE MI FA". Grupė atliks dainą „Kur tu, mano Lietuva?“ Malonaus žiūrėjimo ir ramaus pasiruošimo šventėms!

Jau galite klausytis naujų mūsų dainų įrašų ir žiūrėti naujai sukurtus vaizdo klipukus.
https://www.youtube.com/watch?v=rtqjZ73DYDg
https://www.youtube.com/watch?v=QDXDsbXn_BY
http://www.doremifa.lt/muzika

Nuskambėjo "DO RE MI FA", "DO RE MI FA+", "VĖJAVAIKIŲ", "RAGANAIČIŲ", "PANELYČIŲ" ir "SPINDULĖLIŲ" grupių bei solisčių Mantės Budrytės ir Gretos Balčiūnaitės Kalėdinis koncertas. Taip ilgai lauktas ir planuotas. Dainininkių amžiaus diapozonas gana platus, nuo 5-17 metų . Pilna pilnutėlė "White piano hall" salė svečių, gausūs žiūrovų aplodismentai, netradicinė ir įdomi aplinka motyvuoja vaikus dar labiau mokytis dainavimo subtilybių. Koncerto vedėjos Karolina ir Ingrida - buvę popgrupės "DO RE MI FA" dainininkės, dabar jau esamos studentės. Labai smagu, kad merginos mielu noru ėmėsi koncerto vedėjų vaidmens. Ačiū joms už tai :).

Mums Kalėdos jau prasidėjo. Su estradinio dainavimo studijos "DO RE MI FA vaikai" "Vėjavaikių" grupe dalyvavome VI vaikų ir jaunimo menų festivalyje "Mes- pasaulis Kalėdos". Festivalis vyko Vilniaus Pramogų banke.

Lapkričio 10 dieną pop grupė "DO RE MI FA" kartu su vadove Asta Drevinskiene prasmingai ir maloniai leido laiką, dalyvaudamos šalies vaikų ir jaunimo muzikos festivalyje "Rasos lašeliai". Jis vyko šių metų Lietuvos kultūros sostinėje - Marijampolėje. Transliaciją per LRT televiziją matysite šventiniu Kalėdiniu laikotarpiu. Festivalio smagią nuotaiką kūrė LRT žinių vedėja Ugnė Galadauskaitė ir žinomas įvairių TV projektų vedėjas Žygis Stakėnas. Žiūrovai negailėjo aplodismentų mūsų jaunosioms dainininkėms. Padėką už dalyvavimą festivalyje įteikė Marijampolės savivaldybės merė Irena Lunskienė.

Vilniaus Šokio teatre organizavome III Tarptautinį populiariosios vokalinės muzikos festivalį "Vaikystės šalyje". Kasmet dalyvių gretos vis gausėja. Šių metų festivalyje dalyvavo apie 700 jaunųjų dainininkų iš 14 Lietuvos miestų, taip pat Lenkijos, Latvijos, Estijos. Vien vadovų susirinko 45. Žiūrovai išgirdo 120 dainų, kurias atliko pop, šou grupės, modernaus folkloro grupės, solistai, duetai, tercetai. Labai ilgai ir kruopščiai planuotas festivalis įvyko. Džiaugiamės puikiais dalyvių ir jų vadovų atsiliepimais. Gausiausias šiemet kolektyvas buvo choras "Vėtra" iš Palangos. Scenoje vienu metu dainavo 54 vaikai.

Su popgrupėmis "DO RE MI FA" ir "DO RE MI FA+" koncertinis sezonas jau prasidėjo. Buvome pakviestos padainuoti šventėje „Pasitikime rudenį".

Liepos 15 dieną (sekmadienį), 15.45 val per LRT kultūros programą kviečiame žiūrėti festivalio "Mes - pasaulis" transliacijos 1 dalį. Joje dainavo popgrupė "DO RE MI FA" ir studijos "DO RE MI FA VAIKAI" Vėjavaikių grupė. Skambės dainos "Kur tu, mano Lietuva?" ir "Žemė tarp žiedų".
Liepos 22 dieną (sekmadienį), 15.45 val 2 dallies transliacija. Joje, šalia kitų kolektyvų ir solistų, matysite studijos "DO RE MI FA VAIKAI" Spindulėlių, Raganaičių grupes ir popgrupę "DO RE MI FA+". Skambės dainos "Debesėlis", "Telefonas" ir "Rudenėlis". Smagaus žiūrėjimo ir klausymo :)

Popgrupė “DO RE MI FA” ir studijos "DO RE MI FA VAIKAI" solistės Meda Janulionytė ir Mantė Budrytė birželio 15 – 22 dienomis dalyvavo Tarptautiniame konkurse "Summer talent league", kuris vyko Ispanijoje, LLoret de Mar mieste. Teko pasivaržyti su vaikais ir jaunimu iš 9 šalių - Maltos, Švedijos, Gruzijos, Armėnijos, Ukrainos, Rusijos, Estijos, Latvijos, Lietuvos. Gausybė dalyvių, o konkursas vyko dvi dienas skirtingose miesto aikštėse. Pirmą dieną reikėjo dainuoti vieną dainą, o antrą dieną - kitą. Iš maždaug 200 numerių tik 30 pačių geriausių buvo atrinkta į Gala koncertą. Popgrupė sulaukė režisierės prašymo ir dainavo Gala koncerte. Garsinimas puikus, todėl vaikai mėgavosi dainavimu. Konkurso atmosfera nuostabi, draugiška, jūra skaidri ir šilta, vaizdai nuostabūs. Merginos aplankė Barseloną, kurioje pamatė Sagrada Familia – jau virš 100 metų statomą bažnyčią Barselonoje, miesto simbolį, architekto Antonio Gaudi garsiausią kūrinį. Tai viena iš originaliausių bažnyčių pasaulyje. Pasivaikščiojo po Barselonos centrą, taip pat aplankė ir Guelio parką, įsikūrusį aukštutinėje Barselonoje. Parką sudarantis sodų ir gyvenamųjų zonų derinys užima 17,18 ha. Sukurtas 1900–1914 m. taip pat garsaus katalonų architekto Antonio Gaudi.
Vilniaus Broniaus Jonušo muzikos mokyklos popgrupė "DO RE MI FA" konkurse iškovojo 1 vietą ir labai tuo džiaugiasi. Vadovė ir popgrupės "DO RE MI FA" įkūrėja - mokytoja ekspertė Asta Drevinskienė didžiuojasi savo ugdytiniais. Labai smagu, kad komplimentų apie puikų pasirodymą grupės merginos sulaukė ir iš praeivių gatvėje, kurie buvo labai atviri ir nuoširdūs. Solistės taip pat džiaugiasi laimėjimais. Jos tapo 3 čios vietos laureatėmis.

Mokslo metų koncertų maratoną popgrupės "DO RE MI FA", "DO RE MI FA+" ir estradinio dainavimo studijos "Vėjavaikių", "Raganaičių" ir "Spindulėlių" grupės baigė nuotaikingu renginiu – respubliklinio festivalio „Mes – pasaulis“ filmavimu. Per LRT kultūra kanalą transliacija planuojama birželio mėnesio savaitgaliais.

Jau vyksta registracija - priėmimas 5 - 15 m vaikų ir paauglių naujam sezonui. Jei norite koncertuoti, dalyvauti festivaliuose, konkursuose ne tik Lietuvoje, bet ir kitose šalyse, filmuotis TV, profesionaliai išmokti dainuoti, judėti scenoje, surasti daug puikių draugų, kviečiame į mūsų šaunų "DO RE MI FA" būrį. Dėl perklausos klauskite el paštu astaniaur@gmail.com arba tel nr 869975307.

Aktyviai koncertuojančios popgrupės "DO RE MI FA" ir "DO RE MI FA+" jaunosios dainininkės turėjo galimybę koncertuoti Vilniaus Rotušėje kartu su kitais Vilniaus Broniaus Jonušo muzikos mokyklos kolektyvais.

Valio, valio, valio. Popgrupės "DO RE MI FA" merginos Tarptautiniame festivalyje "Linksmosios sūpynės" TAPO LAUREATĖMIS IR IŠKOVOJO 2 VIETĄ.

Saulėtą ir vėjuotą gegužės 5 d šeštadienį popgrupės "DO RE MI FA", "DO RE MI FA+", taip pat estradinio dainavimo studijos "DO RE MI FA VAIKAI" Spindulėlių ir Vėjavaikių grupės, solistė Mantė Budrytė dalyvavo puikioje šventėje - festivalyje "Skambantys perliukai" Kėdainiuose, Didžiojoje Rinkos aikštėje. Vaikai ne tik koncertavo, bet jų laukė ir pramogos, taip pat ekskursija :).

Vilniaus Broniaus Jonušo muzikos mokyklos popgrupės "DO RE MI FA" ir "DO RE MI FA+", taip pat Estradinio dainavimo studijos "DO RE MI FA VAIKAI" "Spindulėlių", "Vėjavaikių" bei "Raganaičių" grupės džiaugiasi ką tik išleistais naujais kompaktiniais diskais :). Mūsų naujausių dainų galite klausytis čia http://www.doremifa.lt/muzika arba per Lietuvos vaikų radiją.

Balandžio 8 d popgrupės "DO RE MI FA", "DO RE MI FA+", solistės Greta Balčiūnaitė ir Mantė Budrytė, taip pat studijos "DO RE MI FA VAIKAI" "Spindulėlių" ir "Raganaičių" grupės dainininkės skubėjo į Vilniaus Pramogų banką, kur vyko festivalio "Mes - pasaulis" atranka į finalą. Valio, mes FINALE. Jį gegužės 20 d filmuos Lietuvos televizija :).

Šį savaitgalį su 4 grupėmis (popgrupėmis "DO RE MI FA", "DO RE MI FA+", Vėjavaikių ir Raganaičių grupėmis) dalyvavome Tarptautiniame festivalyje RYGOJE. Smagu buvo pasimatyti su kolegomis ir vaikais iš Latvijos, Estijos, Lietuvos ir padainuoti keletą savo dainų. Kelionė, viešbutis, nakvynė, diskoteka paliko gerus įspūdžius. Visi dalyviai buvo apdovanoti diplomais, atminimo dovanėlėmis. Nugalėtojais ir laimėtojais tapo visi, nes tai - festivalis, ne konkursas :). Sekančią dieną pasivaikščiojome po Rygą, aplankėme "Bremeno muzikantus". Taip pat važiavome į Jurmalą, kurioje grožėjomės žiemiška jūra.

Kaune, Tautos namuose vykusiame festivalyje "7 natos" mums šypsojosi sėkmė. Iš tik geriausiai pasirodžiusiems kolektyvams ir solistams skirtų nominacijų DO, RE, MI, FA, SOL, LA, SI studijos "Spindulėlių" grupė buvo apdovanota RE (romantiškumo) nominacija, o popgrupė "DO RE MIFA" laimėjo MI (melodingumo) nominaciją. Į Vilnių parsivežėme nominantams skirtus du krištolinius paukščiukus ir medalius.

Kaune, Žalgirio arenoje vyko gražus renginys, festivalis - konkursas "Baltumo šventė 2018". Jame geriausiai padainavę ansambliai ir solistai buvo apdovanoti taurėmis ir diplomais. Autoritetinga komisija atidžiai stebėjo visus pasirodymus. Dalyvavo 48 grupės ir 42 solistai. Dalyvių tarpe buvome ir mes - estradinio dainavimo studijos "DO RE MI FA VAIKAI" "Spindulėlių" grupė (4-7 m amžiaus kategorija), solistė Meda Janulaitytė (8-11 m amžiaus kategorija) ir popgrupė "DO RE MI FA" (12-15 m amžiaus kategorija). Labai džiaugiamės, kad mus komisija įvertino labai gerai. "Spindulėlių" grupė ir popgrupė "DO RE MI FA" iškovojo taures ir diplomus, o solistė Meda buvo apdovanota diplomu.
"DO RE MI FA VAIKAI" Spindulėlių grupė, solistė Meda ir popgrupė "DO RE MI FA" dalyvavo festivalyje - konkurse "Baltumo šventė". Nauja erdvė (scena), geras garsinimas, šaunios dovanos ir daug daug patirtų nuostabių emocijų. :)

Ar matei speiguotą rytą,
Šalčio braižą ant langų?
Ar jautei Kalėdų dvasią,
Tyliai einant link namų?
Jau žvaigždė Vakarė spindi,
Laimę, džiaugsmą skleisdama,
Tavo norus ji išpildys, per Kalėdų šventę šią.
Gruodžio 23 d vyko popgrupių "DO RE MI FA", "DO RE MI FA+", solistės Gretos Balčiūnaitės, estradinio dainavimo studijos "DO RE MI FA VAIKAI" grupių ir solisčių Medos Janulionytės ir Mantės Budrytės Kalėdinis koncertas. Šį kartą koncertavome naujoje erdvėje - "WHITE PIANO HALL" salėje Senamiestyje :).

Popgrupės "DO RE MI FA+" jaunosios dainininkės lapkričio 3-5 dienomis dalyvavo Tarptautiniame festivalyje "Travelling festival EU" Taline. Jūra, rudeniškai gražus, spalvingas Talinas paliko puikius įspūdžius. Popgrupės "DO RE MI FA+" panelėms ekskursija po Taliną ir šiek tiek nuotykių jame praskaidrino kasdienybę. Aplankėme Estijos Parlamento rūmų aikštę, senamiestį, Rotušės aikštę, Kadriorg parką, kuriame įsikūrusi ir Estijos prezidentūra. Kadriorg rūmai, XVIII a. caro pastatyti savo žmonai Jekaterinai I. Italų architekto Nikolo Mičeti projektuoti grandioziniai rūmai ir juos supantys išpuoselėti sodai – puikus carinės ekstravagancijos pavyzdys. Tompėjos kalvos rytiniame kampe esanti erdvi Kohtu apžvalgos aikštelė yra ideali vieta norint apžiūrėti Taliną. Iš aukštai mėgavomės pastatų raudonais stogais, nuostabia Talino panorama. Matėme pilkus sargybos bokštus, gražias smailes ir moderniojo Talino kontūrus. Pastaruoju metu labai džiaugiamės dalyvaudami festivaliuose (ne konkursuose), kur visi draugiškai nusiteikę ir nėra jokios konkurencijos ir varžytuvių kas geresnis.

Estradinio dainavimo studija "DO RE MI FA VAIKAI" įsikūrė naujoje vietoje - Fabijoniškėse, Visorių 8. Rami, medžių apsupta aplinka, grynas oras :). Laukiame naujų draugų, naujų grupės narių nuo 5-14 m amžiaus.

Spalio 14 dieną Šokio teatre įvyko II-asis Tarptautinis populiariosios vokalinės muzikos festivalis „Vaikystės šalyje – 2017″, kuriame buvo linksmai paminėtas popgrupės DO RE MI FA 20-metis. Renginyje dalyvavo apie 400 dainininkų (39 kolektyvai ir 13 solistų) iš Lietuvos, Baltarusijos, Lenkijos ir Estijos. Koncertą lydėjo gera nuotaika, šypsenos ir skambūs jaunųjų atlikėjų balsai. Šio festivalio organizatorė, idėjos ir scenarijaus autorė Asta Drevinskienė dėkoja visiems dalyviams, vadovams, tėveliams, kolegoms, kurie prisidėjo prie to, kad festivalis išties būtų įspūdingas!

Puslapiai