Naujienos

Gegužės 18 - 19 dienomis Kaišiadoryse, šių metų Lietuvos kultūros sostinėje, vyko tarptautinis konkursas „Linksmosios sūpynės“. Tarp daugybės dalyvių iš įvairių Lietuvos miestų ir užsienio, jame dalyvavo ir popgrupės „DO RE MI FA“, „DO RE MI FA+“, SAULYČIŲ, GUDRUČIŲ ir PANELYČIŲ grupės. Vadovė - mokytoja ekspertė Asta Drevinskienė. Ir šį kartą konkurse merginoms šypsojosi sėkmė. Savo amžiaus kategorijose popgrupė „DO RE MI FA+“ laimėjo 1 vietą, „PANELYČIŲ“ grupė 1 vietą, „SAULYČIŲ“ grupė 2 vietą, „GUDRUČIŲ“ grupė 2 vietą, „DO RE MI FA“ 2 vietą. Labai džiaugiamės tokiais gerais tarptautinės komisijos vertinimais ir sveikiname visas grupes..

Tarptautinio konkurso „Muzikos talentų lyga“ komisija, dar kartą pežiūrėjusi konkurso mini Grand prix trijų dienų laimėtojus, iš jų išrinko didžiojo GRAND PRIX nugalėtojus. Mūsų džiaugsmui nėra ribų - Panelyčių grupė tapo didžiojo GRAND PRIX Lietuviška daina nugalėtojomis :).

Balandžio 14 diena, sekmadienis buvo viena iš pačių darbingiausių dienų, nes vyko X-asis tarptautinis vaikų ir jaunimo vokalinis konkursas „Muzikos talentų lyga“. Šis konkursas kasmet pritraukia daugybę dalyvių iš Lietuvos ir kitų šalių. Kasmet dalyvaujame šiame konkurse, bet šiemet pasirodė visos penkios mokytojos ekspertės Astos Drevinskienės vadovaujamos grupės. Vyko keturių visai naujai paruoštų dainų premjeros. Dalyviai džiaugėsi jaukia aplinka, geru įgarsinimu. O štai ir tarptautinės komisijos sprendimas, mūsų rezultatai - „Panelyčių“ grupė 1 vieta ir mini Grand Prix, „Saulyčių“ grupė 1 vieta, „Gudručių“ grupė 1 vieta, popgrupė DO RE MI FA + 1 vieta, popgrupė „DO RE MI FA“ 2 vieta.

Kovo 16 dieną Varėnoje nuo ankstyvo ryto iki vėlyvo vakaro vyko XV-asis respublikinis jaunųjų talentų konkursas „Skambėk, Dzūkija", kurį organizavo Varėnos kultūros centras. Tarp gausybės dalyvių iš visos Lietuvos, jame dalyvavome ir mes - popgrupė „DO RE MI FA+“, „Panelyčių“ ir „Gudručių“ grupės, vadovaujamos mokytojos ekspertės Astos Drevinskienės. Dalyvius vertino kompetentinga penkių narių komisija, kurios pirmininkas - gerai žinomas džiazo muzikos mokytojas, dainininkas, kompozitorius, aranžuočių, skirtų vokaliniams ansambliams bei chorams autorius Artūras Novikas. Mergaitės buvo įvertintos puikiai. Popgrupė „DO RE MI FA+“ ir „Panelyčių“ grupė iškovojo 1 laureatų vietas, o „Gudručių“ grupė – 2 laureatų vietą.

Šių metų renginių maratoną pradėjome nuostabiu, jaukiu VI tarptautiniu vokalo konkursu “Christmas talent lyga” Vaidilos teatre. Ypatingai graži scena, apšietimas. Tarp daugybės dalyvių dainavo ir Estradinio dainavimo studijos „DO RE MI FA VAIKAI“ „Gudručių“ ir „Panelyčių“ grupės. Taip pat dalyvavo ir popgrupė „DO RE MI FA“. Tarptautinės komisijos vertinimas mus labai nudžiugino: Panelyčių grupė savo amžiaus kategorijoje - 1 vieta, popgrupė "DO RE MI FA" savo amžiaus kategorijoje - 1 vieta, „Gudručių“ grupė savo amžiaus kategorijoje 1 vieta.

Gruodžio 16 dieną į Kaišiadorių kultūros centrą iš visos Lietuvos rinkosi festivalio „Žiemos išdaigos" dalyviai. Tarp jų buvo ir mokytojos ekspertės Astos Drevinskienės ugdytinės - Panelyčių, Saulyčių, Gudručių ir Do re mi fa+ grupės. Jaunosios daininikės džiaugėsi gausiais ir audringais žiūrovų aplodismentais. Festivalyje dainavo dainą „Šaltis" - muzika A. Drevinskienės, žodžiai J. Lapašinsko. Į renginį pasveikinti jaunųjų atlikėjų ir jų vadovų atvyko Kaišiadorių meras Šarūnas Čėsna.

Nuostabiai praleistas sekmadienis Kaune, festivalyje “Žiemos pokštai”. Dalyvavo visos 5 mokytojos ekspertės Astos Drevinskienės vadovaujamos grupės - privačios dainavimo studijos “Do re mi fa vaikai” Panelyčių, Gudručių ir Saulyčių grupės ir Broniaus Jonušo muzikos mokyklos popgrupės “Do re mi fa” ir “Do re mi fa+ “. Beveik 50 vaikų. Daug naujokių, kurioms šis pasirodymas buvo pirmas išėjimas į didžiąją sceną. Visai nauja programa, naujos dainos, keturių iš penkių grupių naujas įvaizdis. „Tikrai buvo jauduliuko, bet labai džiaugiuosi ir didžiuojuosi savo vaikų pasirodymais. Mergytės, panelytės ir panelės, jūs nuostabios. Ačiū už pagalbą, lydėjusiems vaikus tėveliams ir mamytėms“ - įspūdžiais dalijasi kolektyvų vadovė.

Spalio 14 dieną, Naujosios Vilnios kultūros centre praūžė VI tarptautinis populiariosios vokalinės muzikos festivalis „VAIKYSTĖS ŠALYJE“, kurį organizavo mokytoja ekspertė Asta Drevinskienė. Festivalyje dalyvavo apie 500 vaikų ir jaunimo iš 12 Lietuvos miestų – Vilniaus, Kauno, Klaipėdos, Gargždų, Ukmergės, Kėdainių, Kaišiadorių, Prienų, Šiaulių, Jonavos, Alytaus, Marijampolės. Taip pat atvyko svečiai iš Latvijos ir Lenkijos. Savo ugdytinius festivaliui paruošė 33 vadovai.

Ar jau išrinkote savo vaikui būrelį ar studiją? Dar yra galimybė prisijungti prie šaunaus būrio dainuojančių vaikų Estradinio dainavimo studijoje „DO RE MI FA vaikai". Privati studija gyvuoja virš 10 metų.

Popgrupių „DO RE MI FA“, „DO RE MI FA+“ ir estradinio dainavimo studijos „DO RE MI FA vaikai" Spindulėlių ir Gudručių grupių jaunosios dainininkės su vadove - mokytoja eksperte Asta Drevinskiene šių mokslo metų konkursų ir festivalių sezoną užbaigė puikiu renginiu - XXI vaikų ir jaunimo populiariosios dainos festivaliu „Mes – pasaulis“, kuris vyko Trakuose. Darniai nuskambėjo paskutinis šių mokslo metų renginių maratono akordas. Vaikus ir tėvelius ypač sužavėjo organizatorių dovana - plaukimas laivu po Galvės ežerą. Festivalį filmavo ir transliuos Lietuvos ryto televizija.

Gegužės 13 toji buvo labai darbinga. Iš Vilniaus popgrupių DO RE MI FA, DO RE MI FA+ ir SPINDULĖLIŲ grupės merginos išvyko anksti ryte į konkursą “Linksmosios sūpynės” Kaišiadoryse, o grįžo vėlai vakare. Labai didelis kiekis dalyvių- solistų, duetų, grupių. Viso Kaišiadorių kultūros centre žiūrovai stebėjo77 pasirodymus.  Popgrupė “Do re mi fa+“ laimėjo 2 vietą , “Do re mi fa” 3 vietą, Spindulėlių grupė 2 vietą .

Balandžio 30 diena, sekmadienis ir vėl buvo darbinga mokytojai ekspertei Astai Drevinskienei ir jos vadovaujamoms pop grupės "DO RE MI FA" ir “Spindulėlių” grupės merginoms. Jos filmavosi vokalo konkurso „Muzikos talentų lyga“ 1 vietas laimėjusių laureatų koncerte Lietuvos televizijoje. Skambėjo daina "Draugai ir gitara" m. A. Drevinskienės, ž. Z. Sadauskaitės ir "Gimtadienio šventė" m. A. Drevinskienės, ž. D. Andriušaitienės. Dainuoti LRT studijoje vaikams teko pirmą kartą. Filmavo net 6 kameros, vaikams tai buvo didžiulė patirtis. „Fantastiškas garsinimas, apšvietimas, lazeriai, gyvas dainavimas. Džiaugiuosi, kad mano mokinės buvo pakviestos dainuoti tarp talentingiausių Lietuvos vaikų. Esu labai patenkinta mergaičių pasirodymu. Ačiū mamytėms ir tėveliams už gerą nuotaiką, supratingumą, rūpestingumą . Dirbome du savaitgalius be laisvadienių . O man apsilankymas LRT atgaivino senus prisiminimus, kai LRT koridoriuse, montažinėse, studijose su dukra Aira teko praleisti labai daug laiko. Filmuodavomės vaikų laidose "Vyturiams ir pelėdžiukams", "Tetos Betos svetainė", klipuose, dalyvaudavome jų montavime . Nuostabūs prisiminimai ir tokia pat nuostabi dabartis” - mintimis dalijasi grupių vadovė Asta Drevinskienė. Transliacijos laiką per LRT pranešime vėliau.

Balandžio 23 dieną, sekmadienį, pop grupių DO RE MI FA ir DO RE MI FA+ merginos su vadove – mokytoja eksperte Asta Drevinskiene dalyvavo viename prestižiškiausių Lietuvoje, IX ajame vaikų ir jaunimo tarptautiniame vokaliniame konkurse "Muzikos talentų lyga". Konkursas vyko tris dienas. Pop grupės DO RE MI FA yra pastovūs šio konkurso dalyviai, o šiemet dalyvavo jau aštuntą kartą. Kompetentinga komisija pop grupei DO RE MI FA skyrė 1 vietą, o pop grupei DO RE MI FA+ 2 vietą. “Emocijos pačios geriausios. Puikus garsinimas ir gera konkurso atmosfera paliko pačius nuostabiausius įspūdžius. Komisiją sudarė žinomi dainininkai, prodiuseriai, vokalo pedagogai. Ypač nustebino staigmena, kai konkurso režisierė pakvietė mus pokalbiui, kur laukė LRT kameros. Interviu vyko spontaniškai, be jokio išankstinio pasiruošimo” – mintimis dalijasi kolektyvų vadovė Asta Drevinskienė.

Turiningai ir prasmingai praleistas laikas tokią visiems svarbią dieną – kovo 11- ją. Dalyvavome Baltijos šalių muzikos konkurse "Spring stars" ir dainomis sveikinome Lietuvą . Laimėtos vietos: popgrupė "DO RE MI FA+" 1 vieta , dainavimo studijos DO RE MI FA VAIKAI “Spindulėlių" grupė - 1 vieta, dainavimo studijos DO RE MI FA VAIKAI "Gudručių" grupė - 1 vieta. Džiaugiamės, kad komisijos buvome taip aukštai įvertinti. Dalinamės renginio akimirkomis .

Vasario 5 dieną mažosios žvaigždutės - Estradinio dainavimo studijos "DO RE MI FA VAIKAI" "Gudručių" ir "Spindulėlių" grupės bei popgrupių "DO RE MI FA" ir "DO RE MI FA+" jaunosios dainininkės dainavo Kauno Žalgirio arenos amfiteatro scenoje. Dalyvavo XVII-jame populiarios dainos festivalyje „Baltumo šventė 2023“ . Visos 4 grupės sulaukė gausių žiūrovų aplodismentų, parodė save, pamatė kitus kolektyvus ir solistus iš įvairių Lietuvos miestų, pasisėmę patirtis. „Labai džiaugiuosi pasirodymais. Auga dar viena „DO RE MI FA“ karta. Smagu ją auginti“ – įspūdžiais dalijasi popgrupių vadovė, mokytoja ekspertė Asta Drevinskienė.

 Gruodžio 19 dieną Naujosios Vilnios kultūros centre įvyko labai graži šventė – mokytojos ekspertės Astos Drevinskienės vadovaujamų popgrupių „DO RE MI FA“, „DO RE MI FA+“ ir estradinio dainavimo studijos „DO   RE MI FA      VAIKAI“ – „Gudručių“, „Spindulėlių“, „Panelyčių ir mr Do“ KALĖDINIS KONCERTAS. Labai intensyviai jam ruošėmės, skambėjo net 13 dainų. Labai ačiū vaikams – jūs nuostabūs ir nepakartojami.   Dalinamės šios nuostabios       šventės akimirkomis.

Snieguotą gruodžio 17 d rytą popgrupių „Do re mi fa“, „Do re mi fa+“ ir estradinio dainavimo studijos “DO RE MI FA VAIKAI” jaunosios dainininkės skubėjo į Kaišiadorių kultūros centre vykusį festivalį „Žiemos išdaigos“. Padainavo, susitiko su Kalėdų seneliu, kuris apdovanojo visus dalyvius. „Esu labai patenkinta savo mokinių pasirodymais. Šaunu dalyvauti festivaliuose, kur nėra varžybų kas geriau padainuos, nėra vietų, tačiau kiekvienas išėjimas į profesionalią sceną su geru įgarsinimu, apšvietimu yra didžiulė patirtis vaikams. Grupes pastoviai papildo vis nauji nariai ir kiekvienas pasirodymas kai kam tampa pirmu išėjimu į didžiąją sceną. Dėkoju tėveliams, kurie vežė ir globojo savo vaikus” – mintimis dalijasi popgrupių vadovė, mokytoja ekspertė Asta Drevinskienė.

 Kai visiems mokiniams jau buvo prasidėję rudens atostogos, mokytoja ekspertė Asta Drevinskienė su gausia savo mokinių ir tėvelių grupe išvyko į Latviją, Rygą. Ten spalio 30-31 dienomis dalyvavo  tarptautiniame     festivalyje - konkurse „Traveling festival Ryga 2022“.

 Spalio 15 dieną Naujosios Vilnios kultūros centre vyko tikra muzikos šventė – V tarptautinis populiariosios vokalinės muzikos festivalis „Vaikystės šalyje“. Festivalyje pasirodė solistai, duetai, tercetai ir kolektyvai iš visos   Lietuvos bei kaimyninės Latvijos. Festivalį vedė žinoma dainininkė, atlikėja, žurnalistė Rūta Lukoševičiūtė – Daudienė. Dirbo profesionalių šviesos operatorių, garso operatorių, fotografų komanda.

Birželio 5 dieną skambiu ir darniu akordu XX jame respublikiniame festivalyje "Mes - pasaulis" popgrupė "DO RE MI FA+" ir estradinio dainavimo studijos "DO RE MI FA VAIKAI" Gudručių, Spindulėlių, Panelyčių ir Mr Do grupės užbaigė šių mokslo metų konkursų, festivalių, koncertų sezoną. Saulėtas oras, graži gamta, didžiulė scena, geras įgarsinimas, daug žiūrovų, audringi aplodismentai, penkios filmavimo kameros ir dronas Pasakų parke kūrė puikią atmosferą ir gerą nuotaiką. Festivalį filmavo ir transliuos Lietuvos ryto televizija. Vadovė - mokytoja ekspertė Asta Drevinskienė atsisveikino su jaunaisiais dainininkais iki rugsėjo. Gražios vasaros.

Mūsų konkursų, festivalių, koncertų maratonas nesibaigia . Gegužės 29 dieną su popgrupėmis “Do re mi fa” ir “Do re mi fa+” koncertavome Filharmonijoje. Tikriausiai ne kiekvienam ir žinomam dainininkui tenka tokia garbė. Mūsų Broniaus Jonušo muzikos muzikos mokyklai 55 metai. Ta proga vyko labai įspūdingas koncertas, kuriame dainavo ir grojo mokyklos kolektyvai.

Gegužės 28 dieną popgrupė "DO RE MI FA" ir estradinio dainavimo studijos "DO RE MI FA VAIKAI" Spindulėlių, Gudručių ir Panelyčių ir Mr Do grupės dalyvavo Ukmergėje vykusiame festivalyje "Garsadienis". Ukmergė mini 689 gimtadienį. Mieste daug renginių, miestas gražiai pasipuošęs. Šauni šventė, didžiulė lauke pastatyta scena, puikus garsinimas, gausios dovanos ir dėmesys vaikams ir vadovams. Grįžome laimingi ir pasiruošę dar daugiau dirbti ir stebinti žiūrovus.

Gegužės 14 d popgrupės "DO RE MI FA", "DO RE MI FA+" ir Estradinio dainavimo studijos "DO RE MI FA vaikai" Gudručių ir Spindulėlių grupės dalyvavo Kaišiadoryse vykusiame tarptautiniame vaikų ir jaunimo meninės raiškos konkurse “Linksmosios sūpynės”. Daugybė dalyvių, net 56 puikiai dainuojantys kolektyvai. Mūsų laimėjimai savo amžiaus grupių kategorijose : Spindulėlių grupė - 1 vieta, Gudručių grupė - 2 vieta, popgrupė "DO RE MI FA" - 2 vieta, popgrupė "DO RE MI FA+" - 2 vieta.

Gegužės 1 dieną popgrupė "DO RE MI FA+" ir studijos “DO RE MI FA vaikai” Spindulėlių grupė dalyvavo VIII-ajame tarptautiniame vaikų ir jaunimo vokaliniame konkurse „Muzikos talentų lyga“. Konkurse dalyvių buvo tiek daug, kad jis vyko net 3 dienas. Jaunosios dainininkės džiaugėsi ypatingai gražia scena, apšvietimu, puikia įgarsinimo kokybe. Padainuoti pavyko puikiai ir abiems grupėms gausi tarptautinė vertinimo komisija skyrė 1ąsias laureatų vietas. Džiaugsmo buvo dar daugiau, grupės pateko tarp geriausiai pasirodžiusių laureatų ir buvo pakviestos filmuotis į Lietuvos televiziją ir dar kartą padainuoti. Taip pat paneles kalbino LRT žurnalistė. Interviu buvo nauja patirtis. Transliacijos laiką pranešime vėliau.

Kovo 20 dieną Kaune, Girstučio kultūros centre vyko vaikų ir jaunimo populiariosios muzikos festivalis “7 natos”. Jame dalyvavo popgrupės “DO RE MI FA”, “DO RE MI FA+”, “GUDRUČIAI” ir “SPINDULĖLIAI”. "SPINDULĖLIŲ" grupei už dainos "Plaukė žąselė 2021" atlikimą vertinimo komisija skyrė FA (fantastiško ansamblio) nominaciją, o popgrupei "DO RE MI FA" - už dainos "Rami" atlikimą - MI (melodingumo) nominaciją. Sveikiname visas grupes su puikiais pasirodymais.

Ką mokame daryti geriausiai, tą ir darome - dainuojame. Kovo 10 dieną Amerikoje vyko tarptautinis vokalo konkursas "American edition". Tarp daugybės kitų dalyvių iš 41 pasaulio šalies, jame dalyvavo ir grupės "DO RE MI FA" ir "SPINDULĖLIAI", vadovaujamos mokytojos ekspertės Astos Drevinskienės. Labai džiaugiamės tarptautinės komisijos vertinimais. "Spindulėliams " skirta 1 laureatų vieta, o popgrupė "DO RE MI FA" savo amžiaus kategorijoje laimėjo 2 laureatų vietą. SVEIKINAME :).

Kovo 1 dieną sulaukėme puikių žinių iš II Tarptautinio vokalo konkurso "International Music Astana". Jame dalyvavo gausus būrys vaikų ir jaunimo iš Jungtinių Arabų Emiratų, Bulgarijos, Lietuvos, Latvijos, Estijos, Kazachstano. Azerbaidžano. Konkurse dalyvavo ir mokytojos ekspertės Astos Drevinskienės vadovaujama popgrupė "DO RE MI FA". Kompetentinga komisija popgrupei skyrė daugiausia balų ir patį aukščiausią apdovanojimą - GRAND PRIX. Sveikiname merginas.

Mus pasieke puikios naujienos iš Italijoje vykusio tarptautinio konkurso "The song". Tarp daugybės dalyvių iš 41 šalies, dalyvavo ir popgrupe "DO RE MI FA". Merginos nepaliauja stebinusios ir toliau renka laurus. Buvo labai įdomu pasitikrinti kaip mes atrodome kitų šalių kontekste.

„Gudručių“, „Spindulėlių“grupės ir popgrupes „DO RE MI FA“ ir „DO RE MI FA+“ dalyvavo II tarptautiniame muzikos konkurse „Winter stars“, kuris vyko Vilniaus lenkų kultūros namuose. SVEIKINAME -Popgrupė „DO RE MI FA“ –1 vieta, Popgrupė „DO RE MI FA+“ – 1 vieta, Estradinio dainavimo studijos „DO RE MI FA VAIKAI“ „Spindulėlių“ grupė – 1 vieta, Estradinio dainavimo studijos „DO RE MI FA VAIKAI“ „Gudručių“ grupė – 1 vieta ir dar laimėjo taurę, nes buvo įvertintos geriausiai pasirodę iš lauretų, o tokių komisijos išrinktos buvo tik trys grupės iš visų. Labai džiaugiamės ir tobulėjame toliau :).

Puslapiai